فروشگاه گلبهار گستر کویر یزد
درباره ما

گلبهار گستر کویر یزد از سال ۱۳۸۳ با رویکردی دانش‌بنیان و باهدف فرآوری عصاره‌های گیاهی، عرقیات پایه، عرقیات ترکیبی، عرقیات اشباع‌شده و فرآورده‌های طبیعی گیاهی فعالیت خود را آغاز نموده است.

این شرکت با بهره‌گیری از دانش کارشناسان متخصص، متعهد و کارآزموده خود توانسته است ساختار و پایه ترکیبات گیاهی منحصربه‌فردی در همه زمینه‌ها به‌صورت کارا، ایمن، طبیعی، بدون مواد نگهدارنده و ارگانیک را فرآوری نماید که هم‌اکنون در حال توسعه و گسترش است.

این شرکت درزمینه‌ی تولید افشُره‌های گیاهی، عرقیات پایه، عرقیات ترکیبی، عرقیات اشباع‌شده و فرآورده‌های طبیعی گیاهی دارای برندهای ثبت‌شده اختصاصی و گواهی‌نامه‌ها و استانداردهایی است که برای دست‌یابی به آن‌ها راه دشواری را پیموده است.

گواهی‌نامه‌ها و استانداردهای شرکت گلبهار گستر کویر یزد:

سیب سلامت:

نشان سازمان غذا و دارو گویای محصول سالم و باکیفیت است. در واقع، نشان ایمنی سلامت به محصولات ممتازی اعطا می‌شود که دارای تمام مؤلفه‌های سلامت است. سیب سلامت نشانگر خواص غذایی و بهبود در سلامت محصول مورد نظر است.

 

نشان ارگانیک:

محصول ارگانیک به محصولی گفته می‌شود که نخست منشأ آن کاملاً طبیعی باشد. دوم اینکه در فرایند تولید آن از هیچ‌گونه ماده شیمیایی یا فرآیندی که باعث تغییر در ماهیت طبیعی مواد تشکیل‌دهنده می‌شود، استفاده‌نشده باشد.

 

استاندارد بین‌المللی ایزو (ISO):

نشان‌های استاندارد ایزو در واقع مخفف عبارت International Organization for Standardization به مفهوم سازمان بین‌المللی استاندارد است که یک مجمع جهانی از سازمان‌های استاندارد کشورهای عضو، آن را تشکیل می‌دهد. در واقع ایزو مانند یک پل ارتباطی عمل می‌کند که هم سبب رضایت کسب‌وکارها شده و هم درخواست عموم را تأمین می‌نماید. در ایران مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران به عنوان نمایندگی در ایران است، که زیر مجموعه سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی است.

 

استاندارد ایزو ISO 9001:

 استاندارد ایزو ISO 9001 را استاندارد سیستم مدیریت کیفیت می‌نامند، بدین معنی که این استاندارد به دنبال برپایی سیستمی است که کیفیت را در سراسر فرآیند تولید مدیریت کند. این سیستم با تمرکز بر فرآیندهای کلیدی موجب شناسایی نقاط ضعف شده و با تکنیک‌های موجود قادر به ریشه‌یابی آن‌ها خواهد بود. نمود. چنانچه سازمان یا شرکتی موفق به کسب گواهینامه استاندارد شود، از مزایای برقراری این استاندارد بر عملکردهای خود بهره می‌گیرد.

 

استاندارد ایزو 14001:

ایزو 14001یک استاندارد جهانی برای سیستم مدیریت محیطی است. الزامات مورد نظر این استاندارد اقتضا می‌کند که سازمان‌هایی که زیرپوشش این نشان می‌روند در سیاست‌گذاری محیطی، تعیین زیان‌های وارده بر طبیعت، طراحی و اجرای پروژه‌های محیطی برای بهبود و حفظ حیات کره زمین، تأمین وسایل و امکانات برای رسیدن به این اهداف و بهبود محیط به صورت مستمر بکوشند.

 

استاندارد سیستم مدیریت ایمنی غذایی ایزو 22000

استاندارد ISO 22000 سیستم مدیریت ایمنی برای مواد غذایی است و ابزاری برای مدیریت ریسک محسوب می‌شود که منحصراً برای اطمینان یافتن صنایع غذایی از ایمنی فرآورده‌هایشان طراحی‌شده است.

 

نشان حلال:

حلال به غذاهایی گفته می‌شود که در دین اسلام مصرف آن‌ها مجاز است. تأییدیه حلال با اعمال قوانین بسیار دقیق و سخت‌گیرانه در زمینه رعایت اصول بهداشتی فردی موردنیاز، علاوه بر تاکیدات موجود در سیستم‌های ایمنی و تأمین سلامت مواد غذایی خواهد بود.

 

استاندارد مدیریت بهداشت مواد غذایی: (HACCP)

استاندارد HACCPیک رویه مفصل برای بهداشت غذایی است که با ارزیابی و کنترل شیمیایی مایکروبایالوژیکی و مخاطرات فیزیکی در طول پروسه‌ی آماده‌سازی غذا از مواد اولیه تا تولید، ارسال و توزیع، اعمال و اجرا می‌شود.

 این سیستم باهدف ایمن‌سازی فرایندهای تولید مواد غذایی، اطمینان از سلامت محصولات تولیدی و پیشگیری از بروز حوادث ناشی از مشکلات بهداشتی مواد غذایی در سازمان‌ها استقرار می‌یابد.

 

 گواهی استاندارد ایران :        

نشانه استاندارد یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین نشانه‌ها روی بسته‌بندی انواع محصولات خوراکی و مصرفی است. این علامت نشانگر تعهد و ضمانتی است که کالا در تولید محصول با استانداردهای ملی دارد.