فروشگاه گلبهار گستر کویر یزد
قوانین و مقررات

شرکت گلبهار گستر کویر یزد

ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را ارائه دهد.

ما برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار گرفته و امیدواریم که تجربه خریدی امن، آسان و خوشایندی برای همه کاربران فراهم آورده باشیم.

 همه اصول و رویه‌های فروشگاه شرکت گلبهار گستر کویر یزد برابر با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و از این روی کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

برای ارسال درخواست‌ها یا پیشنهادهای خود و به‌منظور ارتباط مؤثر با همه بخش‌ها و یا دریافت نمایندگی به info[at]golbahargostar.com ایمیل ارسال کنید و یا با تلفن مدیر فروش این شرکت، آقای مهندس احسان حجازی شماره 09138128476 تماس بگیرید.

شرکت گلبهار گستر کویر یزد تضمین می‌کند که توصیفات محصولات مندرج در سایت عاری از اشتباه باشد.

سیاست قیمت‌گذاری در شرکت گلبهار گستر کویر یزد بر پایه اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف‌کننده است.

شرکت گلبهار گستر کویر یزد اکنون در نقاط مختلفی از کشور نمایندگی فروش دارد و خرید محصولات برای تمام شهرهای ایران به روش پستی و آنلاین امکان‌پذیر است.

از شما مشتری وفادار، خواهشمندیم در صورت بروز هرگونه نارضایتی از نمایندگان، مراتب را برای پیگرد قانونی به پشتیبانی شرکت گزارش دهید.